Üsküdar OSGB Firması

Üsküdar OSGB firması için şirketinize destek olacak profesyonel bir hizmet arayışında iseniz Ekşioğlu OSGB firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere en doğru yönlendirmeyi sağlayacaktır.

OSGB yani Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hizmetleri, kanunlar tarafından işletmeler için zorunlu kılınmıştır. İş ve işçi güvenliğini gözetmek adına sektöre ve çalışan sayısına bağlı değişiklikler ile tüm işletmeler, iş güvenliği eğitimi sağlamak ile yükümlüdür.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, işyerlerine İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini vermek adına oluşturulmuş, mevzuatın gerektirdiği fiziki ve tıbbi donanıma sahip, iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinin oluşturduğu özel kuruluşlardır.

OSGB Hizmet Detayları

İşletme içerisinde önlemler alarak riskleri analiz etmek ve oluşmaması adına gerekenleri yerine getirmek.

Çalışanların iş sağlığı ve güvenliği eğitimi planlamasından ve uygulamasından sorumlu olmak.

Acil durum planı hazırlamak. İlk yardım ve acil müdahale ile ilgili şirket içi ekiplerin kurulması.

Çalışanların sağlık gözetimi, yıllık değerlendirme raporu, yıllık çalışma planı iş kazası ve meslek hastalığı ile iş sağlığı ve güvenliğine dair verilerin kayıt altında tutulması.

Üsküdar OSGB Firması İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri

Üsküdar OSGB Firması, Üsküdar OSGB Firmalarıİş sağlığı ve güvenliği hususunda olası risk faktörlerinin belirlenmesi, eğer mevcut ise kullanılan ekipmanların bakım ve temizleme sürecinin takip edilmesi önemlidir. Personele ekipman kullanımı ile ilgili eğitimin verilmesi işletme sorumluluğundadır. Aynı zamanda ekipman kullanırken koruma amaçlı kullanılacak tüm gereçlerinde işçiye sağlanıyor olması gerekir. İşçi ise işletmenin sunduğu tüm bu detaylara özen göstermek ve koruyucu gereçleri kullanmakla yükümlüdür. OSGB bir ekip işidir. Hem işveren hem de personeller uyması gereken kuralları bilmeli ve buna yönelik hareket etmelidir.

Ekşioğlu OSGB 2016 yılından bugüne uzman ekibi ile şirketlere İş Sağlığı ve Güvenliği danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Üsküdar OSGB firmaları içerisinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışma politikası ile ön plana çıkan kurumumuz, şirketiniz için en doğru yönlendirmeleri sağlamaktadır.

Tüm hedefimiz hizmet sağladığımız çözüm ortaklarımızın ihtiyaçlarını ve önceliklerini saptayarak uygun, pratik,  etkin Ortak sağlık güvenlik birimi çözümleri üretmektir. Şirketinizin lokasyonuna yakın, pratik çözümler üretebilen Üsküdar OSGB firması için İletişim sayfasını ziyaret edebilir ve bize ulaşabilirsiniz.