Uyarı İkaz Levhaları

Foreks (Dekota) Uyarı İkaz Levhaları

Düzgün yüzeye sahip, hafif yapıda PVC esaslı levhadır. Hafif oluşu üretilen uyarı levhalarının nakliye ve kargolanmasında büyük ekonomiklik sağlar. Yüzeyin düzgünlüğü üretilen levhaların canlı görünmesini sağlar. Suya, yağmura, kara, güneşe vb. dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

Uyarı İkaz Levhaları, Foreks Dekota Levha

İŞ GÜVENLİĞİ LEVHASI

– istenilen tüm uyarı ikaz levhalarının tasarım ve imalatlarımız SAĞLIK ve GÜVENLİK İŞARETLERİ YÖNETMELİĞİ’ ne uygun olarak hazırlanmaktadır.
– Baskılar kaliteli malzemelerle yüksek teknoloji japon malı makinelerde orijinal boya kullanılarak uv baskı yönetimi ile yapılmaktadır. Kesinlikle malzeme üzerinde yapıştırma folyo kullanılmamaktadır.
– Sac, Dekota (Forex), PVC ve Sticker ürünleri, kullanım alanına uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz.
– Dış ortam kullanımı için saç malzeme tercih edebilirsiniz.
– Sitemizde bulunan Levha ve Etiketlerin ölçülerinde ÖLÇÜ TABLOSUNDA belirtilen ölçülere göre +5MM / -5MM ebat farkı olabilir.
– Ürün tercihinizi yaparken 15*21 / 25*35 / 35*50 / 50*70 cm ebatlarından ihtiyacınıza en uygunu seçebilirsiniz.

PVC uyarı levhaları

Polivinil klorür, en kısa tanımıyla PVC dayanıklı, sert yapıda, 0,50 mm inceliği ile esnek bir uyarı levha malzemesidir. Dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

Mıknatıs uyarı levhaları

Levha biçinde üretilmiş magnet yapıda mıknatısdan oluşmuş levhalardır. Depo rafı etiketleri, pano bakım levhaları gibi sıksık yer değiştirmesi gereken levhaların üretiminde kullanılırlar.

Sac ve metal uyarı levhaları

0,50 mm kalınlığında üzeri emaye boyalı veya galvaniz kaplı metal plakalardan üretilen uyarı levhalarıdır. Rüzgara dayanıklı oluşu, galvaniz veya emaye kaplaması nedeniyle talep edilen uyarı levhalarıdır.

Polikarbon uyarı levhaları

6 mm kalınlığında, darbelere, yağmur, su, güneş vb. dış etkenlere dayanıklı içerisinde olukların bulunduğu polikarbon (polikarbonat) levhalardır. Darbeye ve dış etkenlere dayanıklı olması sebebiyle tercih edilir.

Fosforlu acil çıkış levhaları

Fotolümen fosfordan hazırlanan ikaz levhalarıdır. Levhalar üzerinde bulunan semboller yangın, deprem vb acil durum içeren durumlarda insanların en hızlı şekilde ve güvenle çıkış yollarını bulmaya yararlar. Levha alt zemini fotolümen yani ışığı belirli bir süreye kadar boya içerisinde saklayabilen fosfor içerir, bu sayede ışık kesintisinin olduğu hatta zifiri karanlık ortamlarda floresan yeşil renge değişir. Fotolümenin kendisini şarj etmesi için elektrik akımına ihtiyacı yoktur, harici bir ışık yeterlidir. Dışarıdan fosfor üzerine yansıyan ışık fotolümen tarafından tutulur.fosforlu acil çıkış levhaları

Fosforlu bant

Fotolümen fosfordan hazırlanan ikaz levhalarıdır. Levhalar üzerinde bulunan semboller yangın, deprem vb acil durum içeren durumlarda insanların en hızlı şekilde ve güvenle çıkış yollarını bulmaya yararlar. Levha alt zemini fotolümen yani ışığı belirli bir süreye kadar boya içerisinde saklayabilen fosfor içerir, bu sayede ışık kesintisinin olduğu hatta zifiri karanlık ortamlarda floresan yeşil renge değişir. Fotolümenin kendisini şarj etmesi için elektrik akımına ihtiyacı yoktur, harici bir ışık yeterlidir. Dışarıdan fosfor üzerine yansıyan ışık fotolümen tarafından tutulur.

Danışmanlık Hizmetleri Hakkında Bilgi Talep Edin