Mobil Sağlık Hizmetleri

Mobil Sağlık Hizmetleri İstanbul lokasyonunda profesyonel ekip ile hizmet sağlamaktayız. Bakanlık tarafından yetkilendirilmiş firmamızın araçları ile firmanız bünyesinde yapılması kanuni olarak zorunlu olan ya da tarama amaçlı işyeri hekimi veya sahiplerince yapılması planlanan tetkikler için kişi sayısına bağlı olarak araç sayısının artırılması ve/veya en az iki mobil sağlık aracı ile hizmet sunmaktayız.

Bu tahlillerin hangilerinin çalıştığınız işyerinde zorunlu olduğunu öğrenmek isterseniz, mesai saatleri arasında laboratuvarımızı arayarak randevu alabilirsiniz. Belirlediğiniz gün ve saatte sadece bu konu ile ilgilenen elemanlarımız tarafından işyerinizde danışmanlık hizmeti verilecektir.

Mobil sağlık hizmetleri, personellerin sağlık taramalarının ve işyeri kontrollerinin düzenli olarak yapılmasını sağladığı ve çalışma sürecini engellemediği için ideal bir hizmet kategorisidir.

Bu sağlık hizmetleri kapsamında kanunlarda belirtilen sağlık muayeneleri ve tahlilleri yapılmaktadır. Çalışma sürdüren hekim ve diğer sağlık görevlileri, işyeri hekimliği bünyesinde görevlendirilen kişilerdir. Mobil sağlık hizmeti sunmak adına hekim ve sağlık görevlileri belirli eğitimlerden geçmektedir.

Bakanlık tarafından yetkilendirilmiş firmamızın araçları ile firmanız bünyesinde yapılması kanuni olarak zorunlu olan ya da tarama amaçlı işyeri hekimi veya sahiplerince yapılması planlanan tetkikler için kişi sayısına bağlı olarak araç sayısının artırılması ve/veya en az iki mobil sağlık aracı ile hizmet sağlamaktayız. Böylece tüm personeller için zaman kaybı yaşanmadan yapılması gereken tüm sağlık denetimleri gerçekleştirilebilmektedir. Mobil sağlık hizmetleri istanbul lokasyonu için sizler de İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu tahlillerin hangilerinin çalıştığınız işyerinde zorunlu olduğunu öğrenmek isterseniz, mesai saatleri arasında laboratuvarımızı arayarak randevu alabilirsiniz. Belirlediğiniz gün ve saatte sadece bu konu ile ilgilenen elemanlarımız tarafından işyerinizde danışmanlık hizmeti verilecektir.

Mobil sağlık hizmetleri İstanbul

Türkiye’de ve özellikle İstanbul’da bulunan nüfus yoğunluğu, buna bağlı olarak işletme yoğunluğunu da beraberinde getirmektedir. Bu sebeple İstanbul mobil sağlık hizmetleri oldukça önemli bir yer tutar. Personel faaliyetlerini durdurmaya gerek olmadan çalışanların sağlık taramasından geçebiliyor olması hem işveren hem de çalışanlar için oldukça verimlidir. Mobil sağlık hizmeti alırken profesyonel destek sağlanması ve hijyen koşullarına önem gösterilmesi son derece mühimdir. Uzman ekibimiz tüm gereklilikleri sizler için düşünür ve hijyen kuralları başta olmak üzere her detayı ele alır. Mobil sağlık hizmetleri İstanbul bazlı hizmet almak ve diğer detayları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Bazı işyerlerinde yapılması gerekli olan tetkikler:

ALA( aminolevülinik asit)(İdrar)
Bakır (İdrar)
Bakır(Serum)
Civa
Çinko
Hepatit taramaları
Fenol
Karaciğer enzimleri
Kurşun
Protoporfirin
Porfibilinojen (İdrar)
Portör taramaları
Boğaz Kültürü
Burun Sürüntü Kültürü
Gaita Kültürü
Gaitada Parazit/Mikroskobi
Siyanür
Tam İdrar Tetkiki
Tam Kan Sayımı
Triklor asetik asit (idrar)
Üre/ Kreatinin

Bunun dışında okullar, işyerleri, kreşler, spor komplekslerinden de talep durumunda numuneler toplu olarak alınmakta ve fiyat indirimi uygulanmaktadır. Teklif alınan firmalardan lütfen yetki belgelerini araçlardaki teçhizatın listesi yol belgeleri ve kalibrasyonlarını muhakkak isteyin.

Ekşioğlu OSGB İstanbul mobil sağlık hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve sorularınıza yanıt bulmak için İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sağlık Hizmetleri Hakkında Bilgi Talep Edin