Covid 19 Hızlı Antijen Kiti

Ekşioğlu OSGB ailesi Covid 19 test kiti hizmeti ile sizlerle!

Koronavirüse alışmış gibi davransak da aslında Covid-19 hala ülkemizdeki en büyük sağlık problemlerinden biri. İnsan ve toplum sağlığını olumsuz yönde etkileyen bu salgın; iş yerlerinde, toplu taşımalarda ve okullar gibi kalabalık ortamlarda bizimle. Virüsün erken tespiti ise çalışma ortamlarının güvenliğini sağlamak için gereklidir. Ekibinizin ve iş ortamınızın sağlığını koruma altına almak için Ekşioğlu ailesinden Covid 19 hızlı test kiti sipariş edebilirsiniz. Test kiti ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Antijen Test Kiti

Covid 19 test kiti olarak da bilinen antijen test kiti, hastalığın tespiti için uygulanan bir test olarak bilinmektedir. 10 dakika gibi kısa bir sürede sonuç gösteren bu test için herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Covid-19 belirtileri gösteren ya da temaslı olma ihtimali bulunan her birey ilgili kiti kullanabilir. Yaş kriteri bulunmamaktadır. Antijen kiti, insan nazofarenksinde bulunan spesifik SARS-CoV-2 antijenlerinin kalitatif olarak saptanmasını sağlar. Hızlı sonuç veren, güvenilir bir kromatografik immünokimya testi olarak bilinir.

Covid 19 Hızlı Test Kiti ÖzellikleriCovid 19 Test Kiti

 • 10 dakikada sonuç verir,
 • 2-30 °C arasında saklanabilir,
 • Yüksek özgüllük ve hassasiyet,
 • %98.99 doğruluk oranına sahip.

 

Kullanım Talimatları

covid-19-test-kiti

İlk görsel Negatifİkinci görsel PozitifÜçüncü ve dördüncü görseller Geçersiz test sonucunu ifade etmektedir.

 • Eldiven kullanmayı unutmayın,
 • Numune alma yöntemine göre nazal sürüntü, nazofaringeal sürüntü ve boğaz sürüntüsü alın,
 • Beyaz kapağı ekstraksiyon reaktif tüpünden çıkarın,
 • Numune parçasını tüpe yerleştirin,
 • Tüpü hafifçe ters çevirerek numuneyi karıştırın, numune kuyusuna 4 damla ekleyin,
 • Reaktif kartını takın ve saymaya başlayın,
 • 10 dakika sonra sonucu görsel olarak okuyun, sonuç 15 dakika sonra geçersizdir.
 • Numuneler hemen işlenmeyecekse ilk gün 2°C ile -8°C arası, daha sonraki günler -70°C ve altında saklayın.

İş Yerleri için Covid 19 Test Kiti

Zamanımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz iş yerleri, güvenliğimiz ve sağlığımız için gerekli olan önlemler ve ekipmanlar ile donatılmış olmalıdır. Bunun yanında Çalışma ortamlarında pozitif vakaların meydana gelmesi tüm çalışanlar için risk teşkil ettiğinden pozitif vakaların erken tespiti kurum ve çalışan sağlığı açısından son derece elzemdir.

İş güvenliğine verdiğimiz özen ile Ekşioğlu OSGB ailesi olarak antijen kiti ihtiyaçlarınızda da sizlerleyiz! Firmamız üzerinden temin edebileceğiniz hızlı, güvenilir ve %99.98 doğruluk oranına sahip kitlerimiz ile pozitif vakaların tespitini erkenden yapabilirsiniz. Aynı zamanda Gerekli izolasyonu ve dezenfeksiyon çalışmalarını sağlayarak çalışan sağlığını güvenceye alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek Covid 19 hızlı test kiti hakkında detaylı bilgi alın ve sipariş oluşturun. Sorularınızı cevaplamak ve sağlığınızı güvence altına almak için buradayız.

Covid-19 Test Kiti Kullanım Kılavuzu ve Sertifikamız

pdf

Covid 19- Test Kiti Kullanım Kılavuzu

pdf

IVD Notification Sertifikası