Kurumsal

EKŞİOĞLU Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Ltd. Şti.

EKŞİOĞLU OSGB olarak 2016 yılının hemen başında faaliyet hayatımıza başladık.

EKŞİOĞLU OSGB Çalışma Bakanlığı’ndan yetkilendirilmiş; işyerlerinin iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve yardımcı sağlık personeli ihtiyacını karşılamak, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili firmalara danışmanlık hizmeti sunmak adına kurulmuş bir kurumdur.

Amacımız, hizmet sağladığımız çözüm ortaklarımızın ihtiyaçlarını ve önceliklerini saptayarak uygun, pratik,  etkin OSGB çözümleri üretmektir. Sorunlara proaktif yaklaşarak işyeri ve çalışanların güvenliğini, iş kazası ve meslek hastalıklarının kontrol altına alınmasını hedefleyen kurumumuz, bu bağlamda tüm gereklilikleri risk faktörlerini göz önünde bulundurarak sağlamaktadır.

VİZYON

Tüm personellerin meslek hastalığı ya da iş kazası riski bulunmadan, verimli şartlar altında çalışabileceği güvenli bir iş ortamı oluşturmak.

MİSYON

Öncelikli faktörler belirlenerek tüm personele gerekli eğitimi sağlamak ve iş güvenliği hakkında bilgilendirmek.

İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası ile iş yerlerinde en doğru çalışma alanını oluşturmak. Düzenli risk analizleri yaparak etkili bir İş Sağlığı ve Güvenliği iletişim sistemi kurmak.

İş Sağlığı ve Güvenliği Tedbirlerinin yerine getirilmiyor olmasından kaynaklı şirketlerde oluşabilecek maliyetleri düşürmek adına, ilgili konularda işverene tavsiyelerde bulunmak.

POLİTİKA

EKŞİOĞLU OSGB Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, işverene sunduğu en iyi çözümler ve personele sağladığı mutlu çalışma ortamı ile daha güvenli yarınlar için faaliyetlerini sürdürmektedir. Çalışılan tüm firmalara karşı şeffaf olmak ve doğru bilinenler için mücadele vermek bir Ekşioğlu OSGB önceliğidir. Kişisel ilişkilerde duyarlı olarak başarılı sonuçlar için ekip ruhu ilkesiyle hareket etmek, kurumun önemsediği ilkeler içerisindedir.

Tüm personellerin Ekşioğlu OSGB bünyesinde çalışmaktan memnuniyet duyması, çalışanların kendilerini geliştirmeleri için onlara en iyi ve en eşit imkanları sağlamak, şirket politikalarında öncelikli yere sahiptir. Dinamik ekibimiz ile birlikte müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

EKŞİOĞLU OSGB, önce insan prensibiyle, en iyi çözümler üretmeyi ve hizmet verdiği firmalara sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Bu amaçla yönetim kadromuzun taahhütleri şunlardır:

  • Bağlı olduğu yasal yükümlülükleri eksiksiz şekilde yerine getirmek,
  • İnsan sağlığı ve çevre koşullarına zarar gelmemesi adına çalışmalar yapıp hizmet verilen firmalara destek sağlamak,
  • Mevcut sistemin izlenmesi, gözden geçirilmesi ve geliştirilmesi için ihtiyaç duyulan sistematiği kurmaktır.

Ana stratejimiz, sektörde önde gelen, değer verilen, çalışma sistemi ile fark yaratan şirketlerden biri olmaktır. Tüm kurumlara İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri kapsamında kendi geliştirdiğimiz takip süreci ile kontrol sağlamaktayız. Ekşioğlu OSGB maksimum kalitede İSG / OSGB hizmeti sunmak adına kurulmuştur. İlke ve değerlere saygılı olmak firmamızın en temel prensibidir.

Neden Ekşioğlu OSGB

İşimize Bağlıyız

İlkeli ve değerlere saygılı olmak, firmamızın en temel prensibidir.

Mevzuata Tam Uyumluyuz

Yasa ve mevzuat güncellemelerini yakından takip ederiz.

Süreç Takibi

Bütün faaliyetlerimiz, geliştirdiğimiz takip süreçleriyle kontrol edilebilir.

Sizi Düşünürüz

Hem sizi, hemde çalışanlarınızı düşünerek hareket ederiz.

24 SAAT DESTEK

Haftanın her günü, günün her saati uzman kadromuzla hizmet sunuyoruz.

Kalite ve Sonuç Odaklıyız

Müştelerimize en iyi hizmeti en iyi fiyatlarla sunarız.

İş güvenliği ve çalışan sağlığı hizmetlerinde kurumsal bir güç ile çalışarak işinizi sağlam ellere teslim edin.