Tuzla İş Güvenliği Firması

Tuzla İş Güvenliği Firması; İhtiyacınız olan hizmetler için bilgilerinizi bırakın, uzman ekibimiz size ulaşsın.

  Tuzla iş güvenliği firması için araştırma içerisinde iseniz ve iş yeriniz adına iş güvenliği eğitimi almak istiyorsanız uzman Ekşioğlu OSGB ekibi ile iletişime geçebilir ve gerekli tüm detayları öğrenebilirsiniz.

  İş güvenliği, gerek işin sağlıklı yürütülmesi gerekse işçi sağlığının korunmasına adına önemli ve kanunlar tarafından zorunlu bir eğitimdir. Her iş veren, işçi sayısına ve iş niteliğine göre ayrıştırılan iş sağlığı ve güvenliği eğitimini de sağlamakla yükümlüdür. Tuzla iş güvenliği firması olarak profesyonel ekibimiz ile tüm bu süreci yönetmekte ve iş yerinin şartlarını iyileştirmek adına faaliyetler sürdürmekteyiz. İSG kısaltmasıyla iş hayatında yoğun olarak kullanılan iş sağlığı ve güvenliği eğitimi, iş yerinde işin yürütülmesi esnasında oluşabilecek zararlı durumları ortadan kaldırmak ve olası durumlarda süreci yönetebilmek adına personeli eğitmek temeline dayanmaktadır.

  Bununla beraber İş sağlığı ve güvenliği, çalışılan iş yerinde meydana gelebilecek her iş kazası ve meslek hastalıkları riskinin oluşmasına karşı tedbirler alan ve bu konudaki gereken şartları yerine getirmeyi amaçlayan bir bilim olarak görev sağlamaktadır.

  Tuzla İş Güvenliği ve Sağlığı Firması

  Tuzla İSG Firması, Tuzla OSGB Firmaları, İş Sağlığı ve Güvenliği FirmasıEkşioğlu OSGB Tuzla iş güvenliği firması olarak uzun yıllardır alanında uzman bir ekip ile hem sizi hem de çalışanlarınızı düşünerek hareket ediyoruz. Müşterilerimize daima en iyi hizmeti en iyi fiyatlar ile sunuyoruz. Bütün faaliyetlerimiz geliştirdiğimiz takip süreçleriyle kontrol edilmektedir. 2016 yılından bugüne hizmet sunan şirketimiz, iş ve işçi kaybı yaşamadan verimli çalışma ortamları sürdürmek adına faaliyetlerini devam ettirmektedir.

  Tuzla İSG Firması Hedefleri;

  1.İşyerlerinde iş gücü ve iş günü kayıplı kaza oluşumunun önüne geçmek, hatasız çalışma ortamı geliştirmek

  2.Sektör nedeniyle gerekli işyerlerinde çalışanların kişisel koruyucu donanımlarını kullanma oranını maksimum düzeye çıkarmak

  3.Ekipmanlardan doğabilecek iş sağlığı ve güvenliği risklerinin önlenmesine dair planlı ve zamanında bakım yapılmasını sağlamak,

  4.İşyerlerinde potansiyel risk oluşumunu önlemek

  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitiminin Detayları

  Ekşioğlu OSGB tüm iş sürecini ve eğitim aşamalarını titizlik ile yönetir. Fakat İSG bir ekip işidir.

  Belli bir çalışan sayısının üzerinde olan işyerlerinde isg kurulu kurma ve tehlike sınıfına göre değişen aralıklarla toplanma ve işletmenin isg ihtiyaçlarını ve uygunsuzluklarını değerlendirerek sonuca bağlama yükümlülüğü vardır. İstanbul iş güvenliği firmaları için desteğe ihtiyaç duyuyorsanız ve işletmenizin iş sağlığı ve güvenliği konusunda ne gibi yükümlülükleri bulunduğunu öğrenmek istiyorsanız İletişim sayfasını ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz.