İstanbul OSGB Firması

İstanbul OSGB firması için şirketinize özel bir çözüm arayışında iseniz uzman Ekşioğlu OSGB ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş, İşyerlerine İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini vermek üzere kurulmuş özel kuruluşlar OSGB olarak isimlendirilmiştir. Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri; İş Sağlığı ve Güvenliğinin sağlanması, işyerlerindeki iş kazalarının en aza indirilmesi için kanunda belirtilen görev, yetki ve sorumlulukları yerine getirmektedir.

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi yani OSGB, bünyesinde iş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği ve diğer sağlık personeli istihdam eden, iş sağlığı ve güvenliği ihtiyacı bulunan bütün işletmelere hizmet sunan bir kuruluştur. OSGB hizmetlerinden yararlanarak sizler de her yıl gerçekleşen binlerce iş kazasının önüne geçebilir ve işletmenizi daha verimli çalışılabilecek bir alana dönüştürebilirsiniz. Alanında profesyonel İstanbul OSGB  Firması Ekşioğlu, sizlere en doğru yönlendirmeyi sağlamaktadır.

İstanbul OSGB Firmaları

istanbul osgb firması, İstanbul OSGB Firmaları ve fiyat listesiÇok tehlikeli, tehlikeli ve az tehlikeli şekilde sıralanan işyerlerinin çalışan sayısına göre belirli eğitimlerden geçirilmesi, tehlike sınıfının gerektirdiği çalışmaların yapılması OSGB tarafından gerçekleştirilen faaliyetler içerisindedir. Aynı zamanda tehlike sınıfı çalışanlar için tedbirlerin alınması, tatbikatların düzenlenmesi de OSGB firmaları tarafından yapılmaktadır.

İşletmenize uygun OSGB desteği almak ve risk faktörlerini belirleyerek geliştirilmesi adına faaliyetler sürdürmek için siz de İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Güçlü süreç takibi ve 24 saat destek ile profesyonel bir OSGB hizmeti alabilmeniz mümkün.

 

 

İstanbul iş güvenliği firması

İş yeri hekimi, sağlık personeli ve iş güvenliği uzmanı istihdam etme durumunda kalınmaz.

İstanbul iş güvenliği firması; Belirtilen personellerin sorumlulukları ve yükümlülükleri OSGB firması üzerindedir. OSGB ile iş sağlığı ve güvenliği hizmeti tek bir noktadan yürütülür. Böylece karışıklığın önüne geçilmiş olur.

İş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimleriyle gerçekleştirilen sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı ile iş akışınız düzenli şekilde devam eder. Kayıtlar periyodik olarak tutulduğu için evrak ya da dosya takibi yapmak durumunda kalınmaz.

Yasa ve mevzuat güncellemelerini yakından takip eden uzman ekibimiz, en iyi hizmet için sizlere en doğru yönlendirmeyi sağlayacaktır.

Doğru bilgilendirmeler ve profesyonel hizmet için hemen uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul OSGB Firması; Hizmetler Hakkında Bilgi Talep Edin