Sancaktepe İş Sağlığı ve Güvenliği

Sancaktepe iş sağlığı ve güvenliği firması olarak uzun yıllardır iş kazalarının önüne geçilmesi ve olası risk faktörlerinin belirlenmesi konusunda uzman ekibimiz ile çözüm ortaklığı sağlıyoruz. Şirketiniz için Sancaktepe osgb firması arayışında iseniz Ekşioğlu ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İş kazaları sebebi ile her yıl yüzlerce personel yaşamını yitirmektedir. Kanunların bu noktada gerekli yükümlülükleri olmuş ve buna istinaden iş sağlığı ve güvenliği eğitimi, kurumlar içiz zorunlu hale getirilmiştir. Sektörlere yönelik olarak olası kaza faktörleri belirlendiğinde hem iş verimi hem de işçi sağlığı gözetilmiş olur. İş sağlığı ve güvenliği uzmanı, iş yerinde kimyasal, fiziksel veya biyolojik faktörlerin sebep olduğu hastalık ve yaralanmaları ortadan kaldırmak ya da önlemek için prosedürler geliştirmekle sorumludur. Sancaktepe iş sağlığı ve güvenliği ekibi olarak alanında profesyonel tüm eğitmenlerimiz bu anlamda verimli bir çalışma yürütmektedir.

Her iş yerinde olası meslek hastalığı ya da iş kazası riskleri farklılık gösterir. İnşaat sektöründe gerekli ekipmanların sağlanıyor olması ve doğru kullanılması çok önemlidir. Ofis gibi çalışma alanlarında ise bel ya da boyun fıtığı gibi hareketsiz çalışmadan kaynaklanabilecek meslek hastalıklarının önüne geçmek için işverenin sağlaması gereken imkanlar da söz konusudur. Tüm bunları belirlemek ve iş sağlığı ile işçi güvenliği korumak daha verimli çalışmak anlamına gelir.

Sancaktepe İş Sağlığı ve Güvenliği Firması

sancaktepe iş sağlığı ve güvenliği firmalarıSancaktepe iş sağlığı ve güvenliği firması olarak 2016 yılından bugüne hizmet sunmaktayız. İş sağlığı ve güvenliği konusundaki ihtiyaçlarınıza güçlü bir çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Çalışanların maksimum düzeyde eğitim alması, iş yerinde kullanması gereken ekipmanları doğru şekilde kullanıyor olabilmesi, risk faktörlerinin bilincinde olunması ve bunun için gerekli önlemleri iş sağlığı ve güvenliği uzmanı ile alması son derece önemlidir. Ekşioğlu Sancaktepe osgb uzman kadromuz bu anlamda gerekli tüm eğitimi personellere ve işverene sağlamaktadır.

Çalışan her bireyin iş kazası yaşama ihtimalini minimuma indirmek ve çalışma ortamı nedeniyle oluşabilecek sağlık sorunlarını önlemek bu eğitimin başlıca amacıdır. Bununla birlikte her kaza, iş kazası olarak kabul edilmemektedir. Kazanın gerçekleştiği yer ya da gerçekleşme şekli bu konuda farklı sonuçlar yaratabilir. İşveren olarak hem işinizi hem de personellerinizi koruyarak verimli bir faaliyet alanı oluşturmayı hedefliyorsanız Ekşioğlu OSGB ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.