Maltepe İş Güvenliği

MALTEPE İŞ GÜVENLİĞİ

Maltepe İş Güvenliği kanunu kapsamında hizmet verdiğimiz ilçelerden bir tanesidir. İş Yeri hekimi ve İş Güvenliği uzmanı kadromuzla 6331 sayılı kanunun gerekliliklerini yerine getirmenizi sağlamaktayız. İş Güvenliği profesyonelleri iş yerinizde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının oluşturulması, sağlık ve güvenlik risklerinin önlenmesi ve koruyucu hizmetlerin yürütülmesi için gerekli tedbirlerin belirlenmesi amacıyla çalışmalar yürütmektedirler.

Ekşioğlu Osgb ( Orta sağlık güvenlik birimi) kurumunun en büyük avantajı,firmaların talep etmiş olduğu br çok hizmet tek elden sağlayabilmesidir.(Mobil sağlık taraması, iç ortam ölçümleri,periyodik kontroller, asğlık taramaları, acil durum eğitimleri,meb eğitimleri, mesleki yeterlilik belgeleri, hijyen eğitimi vs.) Böylece,hizmet sağladığımız firmalara zamansal kazanımın yanında uygun fiyat güvenilir hizmet alınmış olur.

EKŞİOĞLU OSGB’de Maltepe OSGB kurumlarının en başarılı firmalarından bir tanesi olarak sizlere en iyi iş  güvenliği hizmetini vermek için deneyimli alanında profesyonel  geniş kadroya sahip  personelleri ile hali hazırda bir kuruluştur.

Sıkı ve kararlı çalışmanın birçok faydasını gören EKŞİOĞLU OSGB’den sizler de Maltepe iş güvenliği kurumuna başvurarak hizmeti alabilir ve risk analizi yaptırarak  alınması gereken önlemler ile personellerinizi daha güvenilir ellerde sorumluluklarınızı sağlayabilirsiniz.. Maltepe OSGB önlenebilir iş kazalarında harcadığınız paradan tasarruf etmenizi sağlayacak ve kısa süre içerisinde iş yerlerinizde riskleri minimuma indirecektir. Firmanızın iş güvenliği hizmetine ihtiyacı var ise tek yapmanız gereken bizleri aramak ve anlaşma sağlamak geriye kalan kısımda Ekşioğlu OSGB olarak işimizi en iyi şekilde yapacağımızdan emin olabilirsiniz.Bir cevap yazın