Kartal İş Sağlığı ve Güvenliği

Kartal iş sağlığı ve güvenliği firması olarak uzun yıllardır iş kazalarının önüne geçilmesi ve olası risk faktörlerinin belirlenmesi konusunda uzman ekibimiz ile çözüm ortaklığı sağlıyoruz. Şirketiniz için Kartal osgb firması kursları arayışında iseniz Ekşioğlu ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İş güvenliği, çalışma ortamına ilişkin önlemleri içermektedir. İş yerinde oluşabilecek kazaların tespit edilmesi ve oluşmaması adına önlemler alınması bütünü olarak ifade edilebilir. İş kazaları birçok kişinin yaşamını yitirmesine ya da meslek hastalıklarının artmasına neden olmaktadır. Bu nedenle hem işin verimli bir şekilde sürdürülmesi hem de personel sağlığının gözetilmesi adına kanunlar tarafından iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri zorunlu hale getirilmiştir. Siz de işletme koşullarınızı iyileştirmek ve çalışan sağlığını korumak için ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

İş sağlığı ve güvenliği neleri kapsar?

  • İş yerinde oluşabilecek risklerin belirlenmesi.
  • Bu risk faktörlerine yönelik gerekli önlemlerin alınması.
  • İş yeri ekipmanlarının doğru kullanılması.
  • Personel sağlığı ile birlikte iş verimi ve doğru üretimin gözetilmesi.
  • İşyerinde riskleri azaltmak için gereken tüm araç gereçlerin teminin yapılması.
  • Uyarı levhaları, bilgilendirme ve oryantasyonların takip edilmesi.

Kartal İş Sağlığı ve Güvenliği Firması

kartal iş sağlığı ve güvenliğiİşverenin iş sağlığı ve güvenliği açısından yerine getirmesi gereken çeşitli sorumlulukları bulunmaktadır. Personele gerekli eğitimi sağlamak, iş ekipmanlarının düzenli bakım ve kontrollerinin yapılması, iş yeri için gerekli tedbirlerin alınması gibi. Uzman ekibimiz iş yeriniz için tüm bu konularda sizlere rehberlik eder. Süreç, işveren ve personeller ile ortak şekilde ilerler.

Uluslararası çalışma Örgütü rakamlarına göre dünyada her yıl yaklaşık 2.050.00 kişi iş kazaları ve meslek hastalıklarından dolayı yaşamını yitiriyor. Her gün ise yaklaşık 6.000 kişi iş kazası ve meslek hastalıkları nedeniyle hayatını kaybediyor. Hem işçi sağlığını hem de işi korumak için siz de iş sağlığı ve güvenliği eğitimine başvurabilirsiniz. 2016 yılından bugüne profesyonel kadrosu ile çözüm ortaklığı sunan Ekşioğlu Kartal iş sağlığı ve güvenliği ekibimiz sizler için en doğru yönlendirmeyi sağlayacaktır. İletişim sayfasını ziyaret ederek tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

İçerik Hk: Kartal iş güvenliği firmaları, Kartal iş güvenliği firması, Kartal’da OSGB firmaları, Kartal iş güvenliği ve sağlığı kursları