Kartal İş Güvenliği Firması

Kartal iş güvenliği firması için şirketinize özel profesyonel bir çözüm arayışında iseniz Ekşioğlu OSGB ile iletişime geçebilirsiniz. Kanunlar tarafından zorunlu hale getirilen İş Sağlığı ve Güvenliği desteği konusunda uzman ekibimiz sizlere en doğru yönlendirmeyi sağlayacaktır.

İş güvenliği, çağımızda birçok meslek hastalığının önlenmesini ve iş kazalarının önüne geçilmesini sağlayan önemli bir etkendir. Kanunlar nezdinde işletmelere belirli kurallar koşulunda zorunlu hale getirilen İSG hizmetleri ile daha sağlıklı ve güvenli iş ortamları yaratılmaktadır.

Az tehlikeli işyerleri 8 saat, Tehlikeli işyerleri 12 saat, Çok tehlikeli işyerleri en az 16 saat İş güvenliği eğitimi almak zorundadır. Çok tehlikeli işyerlerinde yılda 1 kez, Tehlikeli sınıftaki işyerlerinde 2 yılda en az 1 kez, Az tehlikeli sınıfta bulunan işyerlerinde 3 yılda en az 1 defa bu eğitim tekrarlanmaktadır.

İstanbul İSG eğitimleri ile hem personelleriniz işinin tüm gerekliliklerini öğrenecek, hem de işveren olarak sizler kendi sorumluluklarınızı yerine getireceksiniz. Böylece daha sağlıklı bir iş ortamı yaratabilirsiniz.

Kartal iş güvenliği firmaları

Kartal iş güvenliği firmaları için ekip ile organize şekilde hareket edecek, tüm gereklilikleri yerine getirecek, profesyonel bir hizmet satın almak için İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Uluslararası Çalışma Örgütü’nün araştırmalarına göre; iş kazalarının % 50’sinin önlenebilecek kazalar olduğu, % 48’inin sistemli bir çalışma ile önlenebileceği, % 2 sinin ise önlenmesinin imkansız olduğu ortaya çıkmıştır. Belirtilen veriler bizlere iş kazalarının % 98 ölçeğinde önlenebileceği gerçeğini gözler önüne sermektedir.

Kartal iş güvenliği firması, kartal iş güvenliği firmaları ve osgb firma listesiİş sağlığı ve güvenliği çalışmaları, sadece çalışanı korumanın yanı sıra çalıştığı iş yerini, bağlı bulunduğu kuruluşları ve işin gerçekleştirildiği çevreyi koruma faaliyetlerini kapsamaktadır. Siz de işveren olarak hem işinize sahip çıkmak hem de personel sağlığını gözetmek adına Kartal İş güvenliği firmaları Ekşioğlu OSGB şirketi ile çözüm ortaklığı gerçekleştirebilirsiniz. Alanında uzman Ekşioğlu OSGB ekibi, çalışma şartlarının olumsuz etkilerinden tüm çalışanları korumak, İş ve işçi arasında mümkün olan en iyi uyumu sağlamak adına gerekli süreci yakından takip etmektedir.

OSGB hizmetleri konusunda sorularınıza yanıt bulmak ve detayları görüşmek için İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İçerik Hk: Kartal iş güvenliği firmaları, Kartal iş güvenliği firması, Kartal osgb hizmetleri, Kartal’da OSGB firmaları,