İşyerinde Toplu Covid 19 Testi Yaptırma

İşyerinde toplu covid 19 testi yaptırma işlemi için araştırma içerisinde iseniz İletişim sayfamızı ziyaret edebilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Vakaların büyük artış gösterdiği günümüz şartlarında tüm çalışanlarınız için güvenli bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Uzman ekibimiz iş yerinizi ziyaret ederek tüm çalışanlar için test sürecini aktif olarak yürütmektedir.

Korona virüs ile birlikte ne yazık ki toplum yaşamı derinden etkilenmeye devam ediyor. Vaka sayılarının yükselmesi birçok çalışanı belirti göstermese dahi uzun test sıralarına geçirebiliyor. Tabii bu durum hem kişi sağlığını hem de çalışma saati açısından işletmeleri olumsuz etkileyebiliyor. Birçok şirket covid 19 işletme tedbirleri gereğince PCR testini zorunlu tutabiliyor. Ekşioğlu OSGB olarak işyerinde covid 19 testi olabileceğiniz konforlu bir sistem sağlıyoruz. Virüsü tetikleyen ve yayılmasına yol açan en büyük etkenlerden biri ortak çalışma ortamları. Bu nedenle ekibinizin sağlığını korumak ve sağlıklı bir iş sahası yaratmak için siz de bu hizmeti alabilirsiniz.

İşyerinde covid testi yapan firmalar

İşyerinde covid testi yapan firmalar içerisindeyiz! Virüsün tüm aşamaları için gerekli olan testleri yaptırmak ve sonuçlarını kontrol etmek için tüm personellerinizi artık teste göndermek durumunda değilsiniz. Bunun için ekibimiz şirketinize düzenli ziyaretler gerçekleştiriyor ve test sonuçlarını sizlerle paylaşıyor. PCR ve Antikor testi için hizmet sağlıyoruz. Hastalık geçirenlerde bağışıklık gelişip gelişmediği, antikor testi ile kontrol ediliyor. Covid 19 virüsünü Asemptomatik olarak geçirenlerin tespit edilmesini sağlıyor. Vakaların birçoğu belirti göstermediği için taşıyıcılık özelliği ortaya çıkıyor. Bu gibi durumlarda diğer çalışanların sağlığını gözetmek için düzenli Antikor testi uygulanması en doğru karar olarak karşımıza çıkıyor.

Sağlık çalışanları tarafından steril araçlar eşliğinde gerçekleştirilen covid 19 testleri, kısa sürede inceleniyor ve sonuçlar işletme ile paylaşılıyor. Siz de test için hastanede zaman kaybetmeden pratik bir güvenlik zinciri oluşturabilirsiniz.

İşyerinde toplu covid 19 testi yaptırma – İşyerinde toplu covid testi

İşyerinde toplu covid testi için uzman Ekşioğlu OSGB ekibi sizlere en doğru yönlendirmeye sağlamaktadır. Kurumlar için covid-19 testi ihtiyaçlarınızda yanınızdayız! Ekşioğlu OSGB bünyesinde PCR ve Antikor testleri gerçekleştirilir. Bu testler ile kısa bir sürede virüs bulaşmış çalışanlar tespit edilerek izolasyon sağlanabilir. Böylece pandeminin kurum içerisinde yayılması engellenmektedir.

Hali hazırda home office çalışma sürecinde iseniz ve tam zamanlı çalışmaya geçmek istiyorsanız işyeri konumunuzda toplu covid 19 testi yaptırabilir ve sonuçlara yönelik hareket edebilirsiniz. Her koşulda maske mesafe ve temizlik şartlarına dikkat etmenizi önermekteyiz.  Daha sağlıklı ve güvenli çalışma sahaları için İşyerinde toplu covid 19 testi yaptırma hizmetimiz ile yanınızdayız!Bir cevap yazın