İş Güvenliği Kurumları

İş güvenliği kurumları ile işletmeniz için gereken önlemleri alabilir ve personel sağlığını gözeterek kanuni zorunluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. Çalışma alanlarında iş sağlığı ve güvenliği için uyulması gereken kurallar ve uygulanması gereken eğitimler bulunur. İş güvenliği kurumları bu bağlamda işletmeniz için risk faktörlerini raporlar ve düzeltilmesi adına gerekenleri sizlerle paylaşır. Öncelikli tehlike analizleri yapılarak hem işçi sağlığı hem de verimli bir iş sahası oluşturmak için gerekenleri ele alır.

İş güvenliği kurumları sektörünüzün tehlike sınıfına ilişkin olarak değerlendirme sağlar. Her yıl onlarca iş kazası ve meslek hastalığı geçiren çalışanlar için iş sağlığı ve güvenliği önem arz etmektedir. Ekşioğlu OSGB olarak iş sağlığı ve güvenliği üzerine tüm eğitimleri ve tatbikatları profesyonel bir ekip ile gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman eğitmen kadromuz ile en doğru desteği sağlamak için çözüm ortaklığı oluşturuyoruz. Siz de iş güvenliği kurumları için şirketinize özel çözümler elde etmek için İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ekşioğlu İş Güvenliği Kurumları

Deprem eğitimi, Hijyen eğitimi, İşyeri afet ve acil durum planlama, Temel ilkyardım eğitimi, İş güvenliği danışmanlık hizmeti, İşyeri hekimliği hizmeti gibi tüm hizmet ağları için profesyonel destek sunuyoruz. İş güvenliği kurumları için araştırma içerisinde iseniz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Ekşioğlu OSGB Çalışma Bakanlığı’ndan yetkilendirilmiş; işyerlerinin iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve yardımcı sağlık personeli ihtiyacını karşılamak, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili firmalara danışmanlık hizmeti sunmak adına kurulmuştur. Çalışılan tüm firmalara karşı şeffaf olmak ve doğru bilinenler için mücadele vermek bir Ekşioğlu OSGB önceliğidir.  2016 yılından bugüne sektör tecrübemiz ile en doğru yönlendirmeyi sağlıyoruz. Detaylı bilgi sahibi olmak ve sorularınıza yanıt almak için form doldurabilir ya da dilerseniz bizleri arayabilirsiniz.Bir cevap yazın