Gebze İş Güvenliği Firması

Gebze iş güvenliği firması için şirketinize özel bir çözüm arayışında iseniz uzman Ekşioğlu OSGB ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. İş güvenliği; çalışanların güvenliğini sağlamak, sağlıklı ve güvenli şartlarda çalışmak amacıyla alınan tedbirler olarak tanımlanmaktadır. Devletin yürürlüğe eklediği kanunlar gereğince iş verenlerin çalışma ortamını iyileştirmek ve personellerine bu anlamda gerekli eğitimi sağlama zorunluluğu bulunmaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte iş yükü azalma gösteriyor olsa dahi her sektöre ilişkin farklı iş kazaları oluşumu söz konusudur. Örneğin inşaat sektöründe faaliyet gösteriyorsanız gerekli önlemlerin alınması ve ekipmanların doğru kullanılması için bir planlama yapılırken, ofis ortamında çalışıyorsanız radyasyon etkisi ve ergonomi noktasında destek alınması gereklidir. Böyle hem iş hem de işçi korunmakta ve daha sağlıklı faaliyet alanları geliştirilmektedir.

Gebze iş güvenliği firması olarak uzman ekibimiz ile tüm süreci profesyonel olarak yönetiyoruz. 2016 yılından bugüne hizmet sunan şirketimiz, iş yerlerinde işçi sağlığını gözeterek iş kaybına uğramadan ve meslek hastalıkları oluşmadan iyi bir faaliyet ortamı yaratmak adına çalışmaktadır. İşveren ile birlikte ele alanın tüm süreçte olası risk faktörleri belirlenir ve çalışanlara özel tatbikatlar gerçekleştirilir.

Gebze İş Güvenliği Firmaları ve Eğitimleri

gebze iş güvenliği firmasıGebze iş güvenliği firmaları için araştırma yapıyorsanız ve devlet tarafından zorunlu hale getirilen iş sağlığı ve güvenliği için destek almak istiyorsanız İletişim sayfamızı ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz. Böylece işveren olarak sizler de sorumluluklarınızı yerine getirerek en verimli çalışma ortamını yaratabilirsiniz.

Yapılan Araştırmalarda iş kazalarının % 50 sinin kolaylıkla önlenebilecek kazalar olduğu, % 48 inin sistemli bir çalışma ile önlenebileceği, % 2 sinin ise önlenemeyeceğini ortaya çıkmıştır. Bu da bizlere iş kazalarının % 98 önlenebileceği gerçeğini ortaya koymaktadır. Gerekli eğitimler alınıp, ekipmanların doğru kullanılması adına personellerin bilgilendirilmesi, olası iş kazası ve meslek hastalıklarının önüne geçecektir. Hem personel sağlığı gözetilecek hem de iş yürürlüğü korunacaktır.

Ekşioğlu OSGB Gebze iş güvenliği firması olarak İş Güvenliği ile ilgili çalışanlara verilecek eğitimlerimiz, Eğitim Yönetmeliğine uygun olarak belirtilmiştir. Eğitimler kategorisi içerisinde yer alan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi sekmesine tıklayarak tüm detayları inceleyebilirsiniz.