Ataşehir OSGB Firması

Ataşehir OSGB firması için şirketinize özel bir çözüm arayışında iseniz uzman Ekşioğlu OSGB ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

OSGB; İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliğinde belirtildiği üzere iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetleri veren, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen kuruluşlardır. 30 Haziran 2012 Resmi Gazete de yayınlanan 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası’na göre iki ve daha fazla personeli bulunan tüm şirketler işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve sağlık personeli hizmeti alma yükümlülüğündedir.

OSGB, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmaya yardımcı olur. İş akışını aksatmadan verimli bir çalışma ortamı yaratabilmek için siz de Ataşehir OSGB ekibimiz ile görüşebilirsiniz. İş kazalarının önüne geçmek, meslek hastalıklarını önlemek ve hem işi hem de çalışanı korumak için profesyonel ekibimiz sizlere en doğru yönlendirmeyi sağlayacaktır.

Ataşehir OSGB Firması İş Sağlığı ve Güvenliği

Şirket çalışan sağlığını korumak ve işinizi en iyi koşullarda sürdürmek için iş veren olarak bazı sorumluluklarınız bulunmaktadır. Aynı zamanda personellerinde iş yeri içerisinde uyması gereken kurallar söz konusudur. Doğru ekipman kullanımı, sağlık koşulları için yapılması gerekenler vb…

Ekşioğlu Ataşehir OSGB Firması İle İş Sağlığı ve Güvenliğinin Yararları

  • İş yerinde iş kazaları ve meslek hastalıkları kayıtları tutulması,
  • Acil durum planları oluşturulması,
  • İş sağlığı ve güvenliği talimatları ve prosedürlerinin uygulanması ve denetimi,
  • Makine ve ekipmanların periyodik bakım ve kontrollerinin yapılması,
  • Yangın, tahliye eğitimi ve tatbikatları sunulması,
  • Organize acil durum ekipleri kurulması,
  • Çalışanlara iş sağlığı ve iş güvenliği eğitimleri verilmesi,
  • Periyodik saha denetimleri yapılması,
  • Şirket için gerekli iş güvenliği koruyucu donanım ve ekipmanların belirlenmesi.

ataşehir osgb firmasıİş Güvenliği ile ilgili çalışanlara verilecek eğitimler Eğitim Yönetmeliğinde belirtilmiştir. Bu yönetmeliğe göre uzman eğiticiler tarafından belgelendirilerek eğitimler gerçekleştirilir. Potansiyel riskler belirlenip bu riskleri önlemeye yönelik aksiyonlar alındığında iş güvenliği sağlanmış ve koruma altına alınmış olur. İstanbul OSGB firması hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sağ üst köşede bulunan iletişim numaraları üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz uzun yıllardır daha verimli çalışma alanları yaratmak için çözüm ortaklığı sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Ataşehir OSGB Firması; İhtiyacınız olan hizmetler için bilgilerinizi bırakın, uzman ekibimiz size ulaşsın.