Ümraniye OSGB Firması Ekşioğlu

Ümraniye OSGB firması için şirketinize özel bir çözüm arayışında iseniz uzman Ekşioğlu OSGB ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

OSGB ve iş sağlığı güvenliği hizmetleri artık tüm işverenlerin bilinçli olduğu bir konu halini aldı. Kanunlar tarafından getirilen zorunluluklar, işçi sağlığı ve iş sahası güvenliğini ön plana çıkarmıştır. Her yıl gerçekleşen yüzlerce iş kazası ve meslek hastalığı, bu anlamda OSGB hizmetlerinin önemini gözler önüne sermektedir. Ekşioğlu Ümraniye OSGB firması olarak profesyonel ekibimiz ile personel sağlığını korurken iş veriminizi arttırmak adına tüm gereklilikleri sizler için analiz ediyoruz.

İş sağlığı ve güvenliği eğitimleri ile personeller genel iş sağlığı kuralları, olası kazalardan korunmak ve risk faktörleri adına alınabilecek tedbirler için bilinçlendirilirler. Bu sayede iş ortamı daha güvenli hale getirilir. Yalnızca mevcut faktörler değil, olası kaza faktörleri de iş sağlığı ve güvenliği eğitimi kapsamında gözetilmektedirler.

Ümraniye OSGB Firmaları – Ekşioğlu İş Sağlığı ve Güvenliği

Ümraniye’de OSGB firmaları konusunda profesyonel bir destek arayışı içerisinde iseniz Ekşioğlu Ümraniye OSGB ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Uzman kadromuz ile faaliyette olduğunuz işin tehlike sınıfına yönelik özel iş güvenliği stratejileri geliştirmekteyiz. İşveren ve personel sorumlulukları için tüm gereklilikler yerine getirildiğinde risk faktörleri belirlenir ve olası tehlikeli durumlar için de önlemler alınır.

İşçi, 4857 sayılı İş Yasası gereğince iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanmasını isteme hakkına sahiptir. Bununla birlikte İş Yasası 83.maddesi bireyin kendisine de iş sağlığı ve güvenliğini korumak için sorumluluklar yüklemiştir.

Ümraniye OSGB hizmeti kapsamında bazı personellerimiz işyerlerinde görev almaktadır. İş güvenliği uzmanları, İşyeri hekimleri ve diğer sağlık personelleri bu görevlendirmenin içerisindedir. İşveren olarak işyerinizin yasal kurallara uygun bir hale gelmesi ve işçi sağlığının gözetilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.