Ümraniye İş Güvenliği Firmaları OSGB Hizmetleri

Ümraniye iş güvenliği firmaları için şirketinize özel çözümler üreten profesyonel bir hizmet arayışında iseniz Ekşioğlu OSGB ile iletişime geçebilirsiniz.

İş sağlığı ve güvenliği, son derece önem barındıran ve hem personele hem de işverene belirli sorumluluklar yükleyen bir husustur. Her yıl birçok kişinin gerekli önlemler alınmaması nedeniyle yaşamını yitirmesi ya da meslek hastalığı sonucu işini yerine getiremiyor olması OSGB kavramının önemini gözler önüne sermektedir. Bu bağlamda özellikle şantiye, endüstriyel alan, sanayi bölgeleri gibi tehlikeli iş sınıfındaki çalışanların sağlık ve güvenliklerinin önemle takip edilmesi gerekmektedir.

ümraniye iş güvenliği firmalarıKanun haline dönüştürüldüğünden bugüne revaçta olan OSGB ve İş Güvenliği her işyeri ve kamu kuruşları için hayati değer taşımaktadır. Bunun en belirgin nedeni işyeri bünyesinde çalıştırılan personellerin can güvenliklerinin söz konusu olmasıdır. OSGB hem işçi sağlığını gözetmek hem de işi geliştirmek adına alınması gerekli ve kanun nezdinde zorunlu bir hizmettir.

Ekşioğlu Ümraniye iş güvenliği firmaları içerisinde uzman ekip ile kesintisiz destek sağlamaktadır. Alınması gereken önlemler, risk faktörleri belirlenerek en doğru plan oluşturulur. OSGB bir ekip işidir. Ekşioğlu tarafından firmanız için görevlendirilen İş Güvenliği Uzmanı, ekip ile birlikte hareket eder.

Gerekli eğitimleri sağlar. Uygulamalı tatbikatlar ile çalışmayı destekler.

İş sağlığı ve güvenliği konusunda her kurumun hem personel güvenliği hem de iş verimi için tüm gereklilikleri sağlaması gerekmektedir. Her yıl yaşanan iş kazaları ve meslek hastalıkları kişilerin yaşam kalitesini büyük düzeyde düşürmektedir. Ekşioğlu OSGB İş güvenliği uzmanları, olası tüm risklere karşı analizler oluşturur ve önlemler adına profesyonel çözüm ortaklığı sunar.

Ümraniye İş Güvenliği Firması Ekşioğlu OSGB Eğitimleri 

Ekşioğlu OSGB bünyesinde temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, firmanızın sektörüne özgü riskler ve çalışmalar doğrultusunda hazırlanıp personel bu kapsamda eğitim verilecektir. Eğitmenler Çalışma Bakanlığından Sertifikalı Firmanın bünyesine İsg katip üzerinden tehlike sınıfınıza uygun yetkili İş Güvenlik Uzmanı tarafından bakanlığın belirlemiş olduğu saate uygun eğitim verilecektir.

Ekşioğlu Ümraniye iş güvenliği firmaları için detaylı bilgi almak ve sorularınıza yanıt bulmak için İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

  • Ümraniye iş güvenliği firması, Ümraniye iş güvenliği firmaları,