Sancaktepe İş Güvenliği Firmaları

Sancaktepe iş güvenliği firmaları için şirketinize özel çözümler üreten profesyonel bir hizmet arayışında iseniz Ekşioğlu OSGB ile iletişime geçebilirsiniz.

sancaktepe iş güvenliği firmalarıSancaktepe dışında Pendik, Kadıköy gibi Avrupa yakasında bulunan şirketiniz için yakın lokasyonda hizmet alabileceğiniz Ekşioğlu OSGB, uzman kadro ile sizlere kesintisiz destek sağlar. İş güvenliğinin önemi ve OSGB hizmetlerinin kanun nezdinde zorunlulukları göz önünde bulundurulduğunda işveren olarak bu alanda kaliteli bir çözüm ortaklığı sağlamayı hedefliyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

İş sağlığı ve güvenliği konusunda her kurumun hem personel güvenliği hem de iş verimi için tüm gereklilikleri sağlaması gerekmektedir. Her yıl yaşanan iş kazaları ve meslek hastalıkları kişilerin yaşam kalitesini büyük düzeyde düşürmektedir. Bu nedenle kurumların sektörlere yönelik olarak yerine getirmesi gereken bazı zorunlulukları bulunur. Bu zorunluluklar, işin tehlike sınıfına göre değişkenlik göstermektedir.

 

 

Sancaktepe İş Güvenliği Firması Ekşioğlu OSGB Hizmetleri

Son çıkan kanun ve mevzuatlar gereğince iş güvenliği ve sağlığı çok önemli bir hale gelmiştir. İş müfettişleri tarafından işletmelere yapılan denetim ve kontroller arttırılmıştır. Yasa şartlarını yerine getirmeyen işletmelere ağır cezai yaptırımlar uygulanmaktadır. Bu bağlamda Sancaktepe iş güvenliği firması için profesyonel destek sunan Ekşioğlu OSGB ekibi, sektör referansları ve işleyiş süreci ile tam destek sunmaktadır.

İş güvenliğinin amacı nedir?

Çalışma ortamındaki iş verimi yükseltmek
Personellere yüksek seviyede sağlıklı bir ortam yaratmak
İş ve işçilerin arasında en iyi uyumu ortaya çıkarmak
Yaşanabilecek olan maddi ve manevi zararları ortadan kaldırmak
İş yerlerindeki bulunan tehlike ve riskleri tamamen ortadan kaldırmak ya da gerçekleşebilecek olan zararları minimuma indirgemek

Ekşioğlu OSGB Sancaktepe İş Güvenliği Firması Çalışma Süreci

İş güvenliği eğitimi, risk analizi, acil durum eylem planları, kişisel koruyucu donanımlar, periyodik ölçümler ve tatbikatlar Ekşioğlu OSGB bünyesinde çalışma sürecinde ele alınan hususlardır. Ekşioğlu OSGB’de hiçbir şey insan hatasına bırakılmaz. Bütün faaliyetler geliştirilen takip süreçleriyle kontrol edilmektedir. Kaliteli ve sonuç odaklı hizmet anlayışı ile sizde OSGB ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilir ve personel güvenliğini korurken iş veriminizi arttırabilirsiniz.