Pendik OSGB Firmaları

Pendik OSGB firmaları için şirketinize profesyonel çözümler sağlayacak bir destek arayışında iseniz Ekşioğlu OSGB ile iletişime geçebilirsiniz. İşverenlerin personelleri için en uygun çalışma alanını yaratabilmesi, meslek hastalıkları ve iş kazalarına neden olabilecek faktörlerin saptanması, iyileştirilmesi adına önlemler alınması OSGB hizmetinin başlıca önceliğidir.

pendik osgb firmaları ortak sağlık güvenlik birimiİş kazalarının artış göstermesi, meslek hastalıklarının insanların yaşamını oldukça olumsuz etkilemesi kanunlar nezdinde İş güvenliğini zorunlu hale dönüştürmüştür. İş ortamını daha sağlıklı ve güvenli bir hale getirmek hem çalışan hem de iş verimi için büyük önem arz eder. Tüm bu sebepler ile OSGB hizmetleri birçok kurumsal şirketin tercih ettiği öncelikler içerisindedir.

İş güvenliği ile ilgili tedbirlerin ötelenmesi ya da gerekli tedbirlerin alınmıyor olması suç teşkil etmektedir. Bu gibi durumlarda işletmelere belirli cezalar verilebilmektedir. Alınmayan tedbirler nedeni ile işçilerin meslek hastalığına yakalanması ya da iş kazası sonucu yaşamını yitirmesi işletmenin kapatılması ve hapis cezası gibi sonuçlar doğurabilmektedir.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hizmetleri kapsamında şirkete danışmanlık sunması için görevlendirilen İş güvenliği uzmanı, çalışma ortamındaki risk faktörlerini belirler. Önem sırasına göre maddelendirilen risk faktörleri için ekip ve işveren ile birlikte iyileştirme çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

Pendik OSGB Firmaları ve Ekşioğlu OSGB Hizmetleri

Ekşioğlu OSGB 2016 yılından bugüne uzman ekibi ile şirketlere İş Sağlığı ve Güvenliği danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Pendik OSGB firmaları içerisinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışma politikası ile ön plana çıkan kurumumuz, şirketiniz için en doğru yönlendirmeleri sağlamaktadır.

Ekşioğlu Pendik OSGB Firması Hizmet Detayları;

* İşletmenin İ.S.G. ile ilgili organizasyon ve sorumluluk dağılımlarının incelenmesi,
* İ.S.G. Toplantılarında alınan düzeltici faaliyetlerin uygunluğunun incelenmesi,
* Çalışanların İ.S.G. çalışmalarına katılım yöntem ve sonuçlarının incelenmesi,
* Talimat akışlarının, uygunluk katkılarının incelenmesi,
* İşletmenin İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistem çıktılarının kontrolü ve incelenmesi,
* İş kazaları ile ilgili istatistik verilerin incelenmesi,
* Bakım onarım sistem kontrolü ve incelenmesi

Tüm hedefimiz hizmet sağladığımız çözüm ortaklarımızın ihtiyaçlarını ve önceliklerini saptayarak uygun, pratik,  etkin Ortak sağlık güvenlik birimi çözümleri üretmektir. Şirketinizin lokasyonuna yakın, pratik çözümler üretebilen Pendik OSGB firması için İletişim sayfasını ziyaret edebilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Pendik Ortak Sağlık Güvenlik Birimi firması hizmet detayları için ekibimiz sizlere en doğru yönlendirmeyi sağlayacaktır.

 

İçerik Hk: Pendik OSGB firmaları, Pendik OSGB firması, Pendik Ortak Sağlık Güvenlik Birimi firması, Pendik Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hizmetleri,