Pendik İş Güvenliği Hizmeti

Pendik iş güvenliği hizmeti dahilinde Ekşioğlu OSGB olarak profesyonel hizmet sunmaktayız. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sertifikalı A, B, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları ile konularında uzmanlaşmış mühendisler ile işletme / işyerlerine sağladığımız İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlık hizmet detayları aşağıda belirtilmiştir.

Pendik İş Güvenliği EğitimiPendik iş güvenliği hizmet detayları

* İşletmenin İ.S.G. ile ilgili organizasyon ve sorumluluk dağılımlarının incelenmesi,
* İ.S.G. Toplantılarında alınan düzeltici faaliyetlerin uygunluğunun incelenmesi,
* Çalışanların İ.S.G. çalışmalarına katılım yöntem ve sonuçlarının incelenmesi,
* Talimat akışlarının, uygunluk katkılarının incelenmesi,
* İşletmenin İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistem çıktılarının kontrolü ve incelenmesi,
* İş kazaları ile ilgili istatistik verilerin incelenmesi,
* Bakım onarım sistem kontrolü ve incelenmesi,

Pendik iş güvenliği hizmeti ve iş verimi

Farklı çalışma bölgelerinde aynı standartların oluşturulması, çalışan herkesin değerli görülmesi ve sağlığının korunması, işletme güvenliğinin sağlanması, çeşitli doğal afetler durumunda planlamaların yapılması gibi hususlar, İş güvenliğinin temel unsurları arasındadır.

Pendik bölgesinde iş güvenliği ve sağlığı için deneyimli bir OSGB firması ile çalışarak işletmeniz için iş güvenliği danışmanlık hizmeti almanız önemlidir. Ekşioğlu OSGB, pendik iş güvenliği hizmeti ile işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve diğer sağlık personeli görevlendirilmesinin mevzuata uygun şekilde işlerin düzenli yapılması için gereklidir.

İş güvenliği, iş kazalarının önüne geçerek güvenli bir ortamın oluşturulmasına olanak tanır. Uluslararası Çalışma Örgütü’nün yapmış olduğu araştırma ışığında oluşan iş kazalarının % 98’i önlenebilir nitelikte iken, yalnızca %2’si önlenemeyen kazalar olarak dikkat çekmektedir. Pendik iş güvenliği hizmeti ile siz de işletmeniz ve çalışanlarınız için güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz.

OSGB hizmetleri ile iş yerlerinde çalışan işçilere verilen eğitimler sayesinde meydana gelen iş kazalarının oranında büyük azalma gözlenmektedir. Geçirilen eğitim sürecinin ardından çalışan işçi bir işi yaparken hem kendi hem de diğer çalışan işçilerin iş güvenliğini riske atacak davranışlardan kaçınır. OSGB hizmeti ile verilen eğitimler sonrasında iş verimliliği de daha fazla yükselmektedir.

Ekşioğlu OSGB iletişim sayfasını ziyaret ederek Pendik iş güvenliği danışmanlık hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İş güvenliği danışmanlık hizmeti kapsamında yasal mevzuatları incelemek için tıklayabilirsiniz.

Ekşioğlu OSGB olarak öncelikli gayemiz, iş yerlerinde ,iş kaybına uğramadan iş yerinde doğabilecek iş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı önlemleri, işveren adına çalışanlarla beraber almaktır.

Eğitimler Hakkında Bilgi Talep Edin