Maltepe İş Güvenliği Firması

Maltepe iş güvenliği firması için şirketinize çözüm ortaklığı sağlayacak profesyonel bir OSGB hizmeti almak istiyorsanız Ekşioğlu ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İş sağlığı ve güvenliği için şirketlerin gerekli önlemleri alıyor olması ve personellerin ise bu bağlamda gerekli kurallara uyarak hareket etmesi son derece önemlidir. Her sene gerçekleşen iş kazaları, meslek hastalıkları gibi insan hayatını etkileyen hususlara öncelik veriyor olmak artık kanunen de zorunlu kılınmaktadır. İşverenin bulunduğu sektörün zorluk derecesine bağlı olarak iş yerinde yerine getirmesi gereken kurallar bulunmaktadır. Personele iş güvenliği eğitimi sağlamak, daha güvenli çalışma ortamları için tüm ekipmanları temizletmek, makine ve ekipmanların düzenli bakımı gerçekleştirmek işveren sorumlulukları içerisindedir.

Çalışmakta olan personelin de uyması gereken kurallar söz konusudur. İşverenin sağlıyor olduğu eğitimlere katılmak, sağlıklı iş ortamı için maske kullanmak, şirket tarafından sağlanan baret ya da bunun gibi koruma gereçlerini kullanmak / doğru kullanmak gibi.

Unutmamak gerekir ki İş güvenliği hizmetinin amacı, yapılan iş veya işler nedeniyle iş kazası yaşanma ihtimalini en aza indirmek, çalışma ortamı sebebiyle oluşabilecek sağlık sorunlarını önlemek ve meslek hastalığı oluşturabilecek işlerde tedbirler almaktır. Böylelikle hem işçi hem de iş korunmuş olacaktır.

Maltepe iş güvenliği firması olarak OSGB hizmetlerine ilişkin tüm detayları öğrenmek adına İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Maltepe İş Sağlığı ve Güvenliği Firmaları

Maltepe İş Güvenliği Firması, Maltepe İş Güvenliği FirmalarıUzun yıllardır OSGB sektöründe hizmet sunmakta olan profesyonel ekibimiz ile işletmelerin bu bağlamda zorunlu kılınan tüm gerekliliklerini ele almaktayız. Aynı zamanda iş yerindeki olası risk faktörlerini analiz eden İş güvenliği uzmanlarımız, öncelikli ihtiyaçlara yönelik bir düzenleme planı yaratır. Olası afet durumlarında uygulanacak hareket planı, iş yerlerinde yapılmaması gerekenler ve uyulması gereken önemli kurallara ilişkin tüm personellere gerekli eğitimler verilmektedir.

Yasa ve mevzuat güncellemelerini yakından takip eden ekibimiz, hem sizi hem de çalışanlarınızı düşünerek hareket eder. Siz de iş güvenliği ve çalışan sağlığı hizmetlerinde, kurumsal bir güç ile çalışarak işinizi sağlam ellere teslim edin! Maltepe iş güvenliği firması Ekşioğlu OSGB olarak daima sizlerleyiz.Maltepe OSGB Firması Olarak Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

Türkiye’nin birçok noktasına İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti sağlayan Ekşioğlu OSGB, Maltepe iş güvenliği  firması olarakta güvenli bir çalışma ortamı için tüm gerekliliklerini yerine getirmektedir. Maltepe OSGB firması olarak şirket kazalarının önüne geçmekte, profesyonel ekip tarafından işverene ve personellere tüm detaylarıyla iş güvenliği eğitimi vermektedir.

  • T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yasal olarak Maltepe Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi yetkilendirilmekte ve uzman Ekşioğlu OSGB ekibi tarafından hizmet sağlanmaktadır.
  • Yasal yönetmeliğin gerekli kıldığı tüm fiziki ve tıbbi donanıma sahip olarak hizmet sağlamakta; İş Yeri Hekimi, Hekim Yardımcısı, Hemşire, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı ve diğer sağlık personellerini istihdam etmektedir.
  • Maltepe OSGB firması olarak iş kazalarının önüne geçmekte, daha verimli ve güvenli çalışma ortamı için tüm titizlikle hizmet vermektedir.
  • Prosedürler en ince ayrıntısına kadar uzman ekip tarafından hazırlanmakta, şirketin tüm sorumluluğu Maltepe OSGB firması tarafından üstlenmektedir.

Maltepe Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Raporu

Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu firmaların faaliyetlerine ve risk oranlarına göre değişmekte, personellerin çalıştığı konum göz önünde tutularak değerlendirilmektedir. Çok tehlikeli, tehlikeli, az tehlikeli olarak sınıflandırılan şirketlere göre çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Tehlike oranlarının yanı sıra, personellerin çalıştıkları pozisyonda beden olarak bir engel bulunmadığına bakılmakta ve sağlık durumlara bakılarak detaylı muayene yapılmaktadır. Bu süreçte tüm çalışmalar profesyonel ekip tarafından titizlikle sağlandıktan sonra Maltepe Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabilir Raporu verilir ve minimum yılda bir defa hekim raporu güncellenir.

Maltepe Meb Onaylı Sağlık Raporu

Maltepe OSGB, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında gerekli olan tüm tetkikler yapılmakta, personeller laboratuvar tahlilleri de dahil olmak üzere sağlık taramasından geçmektedir. İş yeri hekimi tarafından değerlendirilen tahlil ve tetkikler uygun bulunması takdirde işe girişte MEB onaylı sağlık raporu hazırlanır. Alanında uzman Ekşioğlu OSGB tarafından destek almak için 0216 309 97 97 numaralı hattan müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.