Maltepe İş Güvenliği Firması

Maltepe iş güvenliği firması için şirketinize çözüm ortaklığı sağlayacak profesyonel bir OSGB hizmeti almak istiyorsanız Ekşioğlu ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

İş sağlığı ve güvenliği için şirketlerin gerekli önlemleri alıyor olması ve personellerin ise bu bağlamda gerekli kurallara uyarak hareket etmesi son derece önemlidir. Her sene gerçekleşen iş kazaları, meslek hastalıkları gibi insan hayatını etkileyen hususlara öncelik veriyor olmak artık kanunen de zorunlu kılınmaktadır. İşverenin bulunduğu sektörün zorluk derecesine bağlı olarak iş yerinde yerine getirmesi gereken kurallar bulunmaktadır. Personele iş güvenliği eğitimi sağlamak, daha güvenli çalışma ortamları için tüm ekipmanları temizletmek, makine ve ekipmanların düzenli bakımı gerçekleştirmek işveren sorumlulukları içerisindedir.

Çalışmakta olan personelin de uyması gereken kurallar söz konusudur. İşverenin sağlıyor olduğu eğitimlere katılmak, sağlıklı iş ortamı için maske kullanmak, şirket tarafından sağlanan baret ya da bunun gibi koruma gereçlerini kullanmak / doğru kullanmak gibi.

Unutmamak gerekir ki İş güvenliği hizmetinin amacı, yapılan iş veya işler nedeniyle iş kazası yaşanma ihtimalini en aza indirmek, çalışma ortamı sebebiyle oluşabilecek sağlık sorunlarını önlemek ve meslek hastalığı oluşturabilecek işlerde tedbirler almaktır. Böylelikle hem işçi hem de iş korunmuş olacaktır.

Maltepe iş güvenliği firması olarak OSGB hizmetlerine ilişkin tüm detayları öğrenmek adına İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Maltepe İş Sağlığı ve Güvenliği Firmaları

Maltepe İş Güvenliği Firması, Maltepe İş Güvenliği FirmalarıUzun yıllardır OSGB sektöründe hizmet sunmakta olan profesyonel ekibimiz ile işletmelerin bu bağlamda zorunlu kılınan tüm gerekliliklerini ele almaktayız. Aynı zamanda iş yerindeki olası risk faktörlerini analiz eden İş güvenliği uzmanlarımız, öncelikli ihtiyaçlara yönelik bir düzenleme planı yaratır. Olası afet durumlarında uygulanacak hareket planı, iş yerlerinde yapılmaması gerekenler ve uyulması gereken önemli kurallara ilişkin tüm personellere gerekli eğitimler verilmektedir.

Yasa ve mevzuat güncellemelerini yakından takip eden ekibimiz, hem sizi hem de çalışanlarınızı düşünerek hareket eder. Siz de iş güvenliği ve çalışan sağlığı hizmetlerinde, kurumsal bir güç ile çalışarak işinizi sağlam ellere teslim edin! Maltepe iş güvenliği firması Ekşioğlu OSGB olarak daima sizlerleyiz.