Kadıköy OSGB Firması

kadıköy osgb firması ekşioğlu

Kadıköy OSGB firması için şirketinize özel bir çözüm arayışında iseniz uzman Ekşioğlu OSGB ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy iş yerlerine sunduğumuz OSGB Hizmeti ile iş kazalarının önüne geçebilmek ve potansiyel güvenlik önlemlerini sağlamak mümkün. Kanunlar tarafından zorunlu hale getirilen iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, hem iş verimini arttırmakta hem de işçi sağlığını korumaktadır. Risk analizi / risk değerlendirmeleri ve iş yeri sağlık problemleri OSGB hizmetleri ile ele alınır. Aynı zamanda doğal afetler durumunda yapılması gerekenlere ilişkin personel eğitimleri de Kadıköy OSGB Ekşioğlu ekibi tarafından işletmeye verilmektedir.

İş kazalarının artış göstermesi, meslek hastalıklarının yaygınlaşması gibi önem arz eden durumlar OSGB hizmetlerinin gerekliliğini gözler önüne sermektedir. Daha güvenli çalışma ortamları için kanunlar, çalışılan sektörün tehlike sınıfına yönelik olarak işletmeye ve personellere belirli sorumluluklar vermektedir. (İşverenin güvenlik için sağlaması gereken ekipmanlar ve personelin bunu kullanma zorunluluğu vs.) Böylece işveren ve işçi verimli koşullarda çalışma sağlayabilir.

Kadıköy OSGB Firması ve İş Güvenliği Kavramı

İş yerlerinde alınacak belli başlı önlemler pek çok iş kazasının önüne geçebilir. Ufak tedbirler çoğu zaman hayat kurtaracak niteliktedir. Ekşioğlu Kadıköy OSGB, profesyonel ekip ile işletmede alınması gereken önlemler ve personelin eğitim süreci ile birebir ilgilenmektedir. Profesyonel eğitim hizmeti sağlayan Ekşioğlu OSGB ilk yardım eğitimi, yangın eğitimi ve  yüksekte çalışma eğitimi hizmeti de sağlamaktadır.

Türkiye’de Ortak Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri OSGB Kadıköy

Türkiye’nin geleceği için sağlıklı ve güvenli iş yerlerinin oluşması ile birlikte bu alanda toplum bilincinin yaygınlaşması adına faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Uzman kadromuz ile öncelikli gayemiz, iş yerlerinde, iş kaybına uğramadan oluşabilecek iş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı önlemler almaktır. OSGB Kadıköy Ekşioğlu ile ilgili detaylı bilgi almak için İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.