Sultanbeyli İş Güvenliği Firması

Sultanbeyli iş güvenliği firması için profesyonel çözümler sağlayacak bir uzman desteğine ihtiyaç duyuyorsanız Ekşioğlu OSGB ile iletişime geçebilirsiniz. Uzun yıllardır sektöre yön veren bir kuruluş olarak birçok köklü şirkete çözüm ortaklığı sağlamaktan memnuniyet duymaktayız.

İş kazaları, meslek hastalıkları gibi insan hayatını derinden etkileyen hususlar konusunda alınması gereken bazı önlemler bulunmaktadır. Aynı zamanda kanunlar nezdinde de işverenlerin personelleri için yerine getirmekle yükümlü olduğu sorumluluklar söz konusudur. Tüm bunların bilincine varabilmek, personellerin sektöre yönelik iş sahasında uyması gereken kuralları biliyor olması, işverenin güvenli bir ortam yaratabilmesi son derece önemlidir. Bu nedenle mutlaka OSGB desteği alınmalı ve iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri gerçekleştirilmelidir. Ekşioğlu iş güvenliği firması olarak uzman ekibimiz ile şirketiniz için tüm gereklilikleri yerine getiriyor ve önceliklerinizi belirleyerek profesyonel şekilde ilerliyoruz.

Sultanbeyli İş Güvenliği Firması ve OSGB

Sultanbeyli İş Güvenliği Firması, Sultanbeyli İş Güvenliği FirmalarıÖncelikle iş güvenliği eğitimleri için personele tüm bilgiler İş güvenliği uzmanları tarafından aktarılmaktadır. İşyerlerinde bulunan makinelerin doğru kullanımı, kullanılan ekipmanların düzenli olarak bakımlarının yapılarak bu sürecin takip edilmesi, personellerin uyması gereken kurallar ve olası afet durumları için oluşturulması gereken ekipler tüm eğitim sürecinde aktarılmaktadır. Böylece hem işveren hem de çalışanlar kendi sorumluluklarının ve haklarının bilincinde hareket edebilirler.

Ekşioğlu Sultanbeyli İş Güvenliği firması içerisinde hiçbir şey insan hatasına bırakılmaz. Bütün faaliyetlerimiz kendi geliştirdiğimiz takip süreçleriyle kontrol edilmektedir. Müşterilerimizi en kötü senaryoya hazırlayan sistemimiz, maksimum kalitede isg hizmeti vermek üzere tasarlanmıştır.

Sultanbeyli OSGB Firması

Ekşioğlu Sultanbeyli OSGB firması, İş sağlığı ve Güvenliği eğitimlerinin içerik detayları aşağıda sıralanmaktadır. Temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri firmanızın sektörüne özgü riskler ve çalışmalar doğrultusunda hazırlanıp personele bu kapsamda eğitim verilmektedir.

1- YASAL MEVZUAT VE YÖNETMELİK BİLGİSİ
2- İŞ GÜVENLİĞİ TANIMI
3- KİŞİSEL KORUYUCULAR
4- UYARI İKAZLARI VE İŞARETLERİ
5- İŞ YERİNDEKİ TEHLİKELER VE ÖNLEMLER
6- ÖRNEK İŞ KAZASI İNCELEMESİ

Eğitim süreci hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve aynı zamanda diğer OSGB hizmetlerini incelemek adına İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu bağlamda ekibimiz sizlere en doğru yönlendirmeye sağlayacaktır.