Pendik İş Güvenliği Firması

Pendik iş güvenliği firması ile çalışma ortamlarında güvenlik zinciri oluşturabilir ve elverişsiz şartların düzenlenmesi adına faaliyete geçebilirsiniz. İş yerinde olası kazaların önlenmesi ve risk faktörlerinin ortadan kaldırılması adına iş sağlığı ve güvenliği eğitimi büyük önem arz etmektedir.

Pendik iş güvenliği firması  olarak profesyonel eğitim personellerimiz ile tüm süreci etkili şekilde yönetiyoruz. Pendik iş güvenliği firmaları için araştırma yapıyorsanız sektörde lider konumda olan Ekşioğlu OSGB ekibi ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İşverenlerin dikkat etmesi gereken hususların başında gelen iş sağlığı ve güvenliği, sağlıklı bir çalışma ortamı yaratır. İş yerindeki sağlık ve güvenlik riskleri analiz edilir. Tam güvenlik sağlanması için olası problemlere karşı önlemler alınır. Böylece hem iş, hem işveren hem de personeller için koruma sağlanır.

Temel İş Güvenliği Eğitimi Yönetmeliği gereği işveren, çalışan personelinin iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini alması için gerekli koşulları sağlamalıdır. İş sağlığı ve güvenliği eğitim uygulaması işe giriş yapmadan önce, iş yeri değiştirildiğinde, ya da yeni teknoloji kullanımına karar verildiğinde yapılması gerekir. Eğitim uygulamaları, değişen ve ortaya çıkan risk koşullarına uygun şekilde yenilenir.

Pendik İş Güvenliği Eğitimi’nin Amacı Nedir?

Pendik İş Güvenliği Firması, Pendik iş güvenliği firmalarıÇalışma ortamını daha güvenli hale getirmek
Risk faktörlerini analiz etmek ve ortadan kaldırmak adına önlem almak
İş ve işçilerin arasındaki uyumu ortaya çıkarmak
Meydana gelebilecek olan maddi ve de manevi zararları ortadan kaldırmak

Pendik İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi İçerik Detayları

1- YASAL MEVZUAT VE YÖNETMELİK BİLGİSİ
2- İŞ GÜVENLİĞİ TANIMI
3- KİŞİSEL KORUYUCULAR
4- UYARI İKAZLARI VE İŞARETLERİ
5- İŞ YERİNDEKİ TEHLİKELER VE ÖNLEMLER
6- ÖRNEK İŞ KAZASI İNCELEMESİ

Ekşioğlu OSGB Pendik iş sağlığı ve güvenliği eğitimi sonunda tüm katılımcılara eğitimi veren kişinin bilgileri eğitim belgesini veren kurum bilgileri de dahil olmak üzere İş güvenliği katılım belgesi verilecektir.

Pendik İş Güvenliği Firmaları

Ekşioğlu OSGB Pendik iş sağlığı ve güvenliği eğitimi sonunda tüm katılımcılara eğitimi veren kişinin bilgileri eğitim belgesini veren kurum bilgileri de dahil olmak üzere İş güvenliği katılım belgesi verilecektir. Pendik iş güvenliği firması olarak 2016 yılından bugüne hizmet sağlamaktayız. Her zaman ilk hedefimiz, iş yerlerinde iş kaybına uğramadan doğabilecek iş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı önlemler almaktır. Pendik iş güvenliği firmaları için işletmenize tüm gereklilikleri sağlayacak güçlü bir çözüm ortağı arayışında iseniz daima sizlerleyiz!

 

 

Pendik İş Güvenliği Firması; İhtiyacınız olan hizmetler için bilgilerinizi bırakın, uzman ekibimiz size ulaşsın.