Dilovası OSGB Firması

Dilovası OSGB firması için şirketinize özel profesyonel çözümler üretmek adına Ekşioğlu OSGB ile iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından çıkarılan ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu gereğince hizmet vermek adına kurulmuş şirketler OSGB olarak isimlendirilmiştir. Daha verimli ve sağlıklı çalışma alanları için personel sayısı ile birlikte işin zorluk sınıfına yönelik değerlendirme neticesinde işletmelerin OSGB hizmeti vermesi kanuni bir zorunluluktur. Dilovası OSGB firmaları için şirketinize yakın lokasyonda bulunan ve personelleriniz için gerekli eğitimi sağlarken düzenli denetimler ile tam destek sağlayan bir çözüm ortağı arayışında iseniz Ekşioğlu OSGB iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

OSGB yani Ortak Sağlık Güvenlik Birimi hizmetlerinde iş yerindeki olası risk faktörleri incelenmektedir. Hali hazırda gerek personelin uyması gereken kurallar, gerekse işverenin yükümlülükleri göz önünde bulundurup öncelik sırası belirlenmektedir. OSGB bir ekip işidir. Alınan eğitimler ve yapılması gereken işlemler belirlendikten sonra işveren de dahil olmak üzere tüm ekip kendi sorumluluklarını yerine getirmeli ve iş ortamı daha güvenli bir yere dönüştürmelidir.

Dilovası OSGB Firmaları: Ekşioğlu OSGB

İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatıyla ilgili sorumluluklar, OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) ile çalışıldığında düzenli şekilde takip edilir. Herhangi bir denetleme söz konusu olduğunda eksik evrak ya da buna benzer aksaklıklar yaşanmamaktadır. İşletmeye özel çözümler sunan Ekşioğlu OSGB iş güvenliği uzmanları, tüm yasal gereklilikler ve personeller için oluşturulması gereken evraklar hakkında işverene bilgilendirme sağlamaktadır.  Alınan önlemler ve kaza riskini karşı edinilecek tedbirler, işletmeyi daha sağlıklı ve güvenli bir yer haline getirmektedir. İşveren olarak hem yasal yükümlülüklerinizi yerine getirebilir hem de iş verimini arttırırken çalışanlarınız için en iyi iş sahasını yaratabilirsiniz. Her yıl gerçekleşen milyonlarca iş kazası ve meslek hastalıkları göz önünde bulundurulduğunda OSGB hizmetlerinin gerekliliği gözler önüne çıkmaktadır. Dilovası iş güvenliği firması olarak OSGB hizmetleri kapsamında tüm gereklilikleri şirketiniz adına düşünmekte ve yapılması gerekenleri hayata geçirmekteyiz.

Ekşioğlu Dilovası OSGB firması hizmeti dahilinde hem işveren kendi sorumluluklarını yerine getirir hem de personel iş sahası içerisinde kanunu haklarını öğrenir. Böylece karşılıklı bilinç ile hareket edilerek en verimli çalışma ortamı yaratılmaktadır. Personeller OSGB eğitimi dahilinde iş güvenliğini tehdit eden hareketlerden uzak durur. Ekipmanları nasıl kullanacağını bilir. Uyması gereken kuralları ve acil durumlarda alınması gereken sorumlulukların bilinciyle hareket eder. Daha güvenli yarınlar için siz de şirketinize özel OSGB çözümlerinden yararlanabilirsiniz.