Bakırköy OSGB Firması

Bakırköy OSGB firması için şirketinize özel bir çözüm arayışında iseniz uzman Ekşioğlu OSGB ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. İş sağlığı ve güvenliğini korumak için alınması gerekli eğitimler, kanunen zorunlu hale getirilmiştir. Belirli bir personel sayısına sahip tüm işletmeler, gerek iş akışını korumak gerekse işçi sağlığını gözetmek adına OSGB hizmetlerinden yararlanmaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği eğitimleri ile personeller genel iş sağlığı kuralları, olası kazalardan korunmak ve risk faktörleri adına alınabilecek tedbirler için bilinçlendirilirler. Bu sayede iş ortamı daha güvenli hale getirilir. Yalnızca mevcut faktörler değil, olası kaza faktörleri de iş sağlığı ve güvenliği eğitimi kapsamında gözetilmektedirler.

bakırköy osgb firması firmalarıEn genel nitelikte ifade edecek olursak İş sağlığı ve güvenliği, işyerlerindeki çalışma sürecinin yürütülmesi sırasında sağlığa zarar verebilecek koşullardan korunmak, oluşabilecek hasarların önüne geçmeye yönelik yapılan çalışmalar olarak tanımlanabilir. İşçi, 4857 sayılı İş Yasası gereğince iş sağlığı ve güvenliğinin sağlanmasını isteme hakkına sahiptir. Bununla birlikte İş Yasası 83.maddesi bireyin kendisine de iş sağlığı ve güvenliğini korumak için sorumluluklar yüklemiştir.

OSGB desteği ve eğitim, iş kazalarının önlenmesi, iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerinin alınması ve bu tedbirlere uyulması konusunda temel bir altyapı oluşturmaktadır. Bakırköy OSGB firması olarak profesyonel ekibimiz ile bu konuda birçok firmaya çözüm ortaklığı sağlamaktayız.

Bakırköy OSGB Firması: İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri

Bakırköy iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri için şirketinize destek sunacak uzman yönlendirmesine ihtiyaç duyuyorsanız İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.  Ekşioğlu Bakırköy OSGB İş sağlığı ve Güvenliği Eğitim içeriği aşağıdaki gibidir.

1- YASAL MEVZUAT VE YÖNETMELİK BİLGİSİ
2- İŞ GÜVENLİĞİ TANIMI
3- KİŞİSEL KORUYUCULAR
4- UYARI İKAZLARI VE İŞARETLERİ
5- İŞ YERİNDEKİ TEHLİKELER VE ÖNLEMLER
6- ÖRNEK İŞ KAZASI İNCELEMESİ

Eğitimin tüm detaylarını incelemek için tıklayınız. Ekşioğlu OSGB Hizmetleri kapsamında; İş güvenliği danışmanlık hizmeti, İş güvenliği uzmanlık hizmeti, İşyeri hekimliği hizmeti ve Diğer sağlık personeli hizmetleri bulunmaktadır. Uzun yıllardır İş sağlığı ve güvenliği konusunda ihtiyaçlarınıza güçlü bir çözüm ortağı olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Ekşioğlu – İstanbul OSGB Firması

Bakırköy OSGB Firması; İhtiyacınız olan hizmetler için bilgilerinizi bırakın, uzman ekibimiz size ulaşsın.