Ataşehir İş Güvenliği Firması

Ataşehir İş Güvenliği Firması; İş sağlığı ve güvenliği hizmeti, her geçen gün daha bilinçli işletmeler yaratmak adına faaliyette olmayı sürdürmektedir. Hem personel sağlığını korumak hem de iş verimini gözetmek için kanunların zorunlu hale getirdiği bu hizmet, binlerce iş kazasının önüne geçmeyi sağlar. Her yıl milyonlarca kişinin yaşadığı meslek hastalıklarının da tespit edilip iyileştirme sağlanma için eylemde bulunur.

ataşehir isg firmasıKanunlar işin tehlike sınıfına bağlı olarak hem personellere hem de işverenlere çeşitli sorumluluklar getirmiştir. Çalışırken personelin tüm ekipmanlarını kullanıyor olması şarttır. Ekipmanların temini ve doğru kullanımını için personel eğitimi sağlanması da işveren yükümlülüğündedir. İSG yani İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti ile iş yerinde olası kazaların tespit edilmesi, doğal afet ve acil durumlarda uygulanması gereken eylem planları gibi tüm detaylar ele alınmaktadır. Ataşehir İSG firması olarak profesyonel ekibimiz ile işinize değer katmak adına sizlerleyiz!

Ataşehir İSG Firmaları ve Ekşioğlu Hizmet Detayları

Ataşehir İSG firmaları için sizlere çözüm ortaklığı sağlayacak bir uzman desteğine ihtiyaç duyuyorsanız, 6 yıldır bu alanda faaliyet gösteren profesyonel Ekşioğlu ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. İSG bir ekip işidir. İş sağlığı ve Güvenliği uzmanı eğitim sürecinde ekibe gerekli bilgilendirmeyi sağlar. Olası durumlar için ise hep birlikte hareket edilmelidir. Bununla ilgili daha sağlıklı aksiyon alınabilmesi adına İş güvenliği uzmanı çeşitli tatbikatlar düzenlemektedir.

İş sağlığı ve güvenliği eğitimi, çalışma ortamında olası kazaların önlenebilmesi ve sağlığa zarar verebilecek şartların düzenlenmesi adına uygulanan bir çalışmadır. Bu çalışma, risk faktörlerinin belirlenmesine ve personellere iş güvenliği hakkında eğitim sunulmasına destek verir.

Ataşehir İSG Hizmeti Ekşioğlu Eğitim İçeriği

  • YASAL MEVZUAT VE YÖNETMELİK BİLGİSİ
  • İŞ GÜVENLİĞİ TANIMI
  • KİŞİSEL KORUYUCULAR
  • UYARI İKAZLARI VE İŞARETLERİ
  • İŞ YERİNDEKİ TEHLİKELER VE ÖNLEMLER
  • ÖRNEK İŞ KAZASI İNCELEMESİ

Ekşioğlu Ataşehir İş Güvenliği firması olarak önceliğimiz her yıl yaşanan yüzlerce can kaybını önlemek ve meslek hastalıklarının önüne geçerek daha güvenli iş yerleri oluşturmaktır. Misyonumuz, müşterilerimizin “iş sağlığı ve güvenliği” konusundaki ihtiyaçlarına güçlü bir çözüm ortağı olmak ve Türkiye’nin geleceği için güvenli iş yerlerinin oluşmasına katkıda bulunmaktır. Ataşehir İSG Hizmeti detaylarını öğrenmek ve sorularınıza yanıt bulmak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.