Tuzla İş Güvenliği

Tuzla İş Güvenliği

OSGB – Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi şirketleri; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bu konuda işverenlerin aldıkları hizmetleri denetlemek amacıyla bu şirketlere yetki vermektedir.

OSGB ler, iş kanunu ve bu kanuna göre çalışmalar yaparak ve bu kanuna göre hizmet vererek, iş yeri verimliliğini arttırmak ve çalışanların güvenliğini sağlayabilmek, kontrol altında tutmak ve bilgilendirme yapmak için en iyi şekilde çalışmaktadır.

Tuzla İş Güvenliği ile yapacağınız çalışmalar sayesinde minimum riskler alınarak çalışmaya devam edilecektir.

Bundan sonra siz de firmamız sayesinde çok daha güvenli bir işyeri sahibi olabilirsiniz.

Tuzla İş Sağlığı ve Güvenliği

Tuzla İş Sağlığı ve Güvenliği alanında kendine rakip tanımayan firmamız bu zamana kadar sayısız işe imza atmıştır.

Çoğunluğu olumlu dönüş alan firmamız ile daha güvenli bir ortam sağlamak istiyorsanız hemen iletişime geçebilirsiniz ekip arkadaşlarımız hızlı bir şekilde dönüş yapacaktır.

Tuzla İş Sağlığı ve Güvenliği  bünyesinde iş güvenliği uzmanı hizmeti, işyeri hekimi hizmeti ve diğer sağlık personeli hizmeti barındıran firmamızdaki çalışanlarımızın hepsi profesyonel ve uzman kişilerdir.

Uzman kadromuzun yapacağı çalışmalar sonrası is yeriniz daha güvenli hale bürünecektir. Bu sayede çalışanlar kendilerini daha iyi hissederek performanslarında da artış gözükecektir.

Çalışmalar hızlı ve eksiksiz bir şekilde tamamlanır ve raporlanarak sizlere teslim edilir bu sayede anlık bir kontrolde raporları gösterebilirsiniz.

Sizde son derece önemli olan Ümraniye İş Sağlığı ve Güvenliği çalışmaları için bizleri tercih edebilirsiniz.

Tuzla Risk Analizi

Ekşioğlu OSGB günümüz şirketleri tarafından sıkça kullanılan firma tiplerinden biri olarak şirketlerin riskli çalışma alanlarında iş güvenliği durumlarını sağlamak amacı ile oluşturulan bir sektör olarak bilinmektedir.

Çalışanlar için minimum riskte çalışacakları bir ortam sağlamak için uzman kadromuz en iyi şekilde analiz ediyor.

Risk analizimizden sonra yapılacak çalışmalar eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilir ve sizlere raporlanarak teslim edilir.

Tek yapmanız bizi arayıp gerekli görüşmeler yapıldıktan sonra bizim iş yerinizi en iyi hale getirmek.

Tuzla İş Güvenliği Eğitimi

Tuzla İş Güvenliği Eğitimi firmamız iş güvenliği amacında her daim ilk sıradadır.

Dilediğiniz tüm belgeleri online sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Tuzla İş Güvenliği firmamız iş güvenliği eğitimleri kapsamında; yüksekte çalışma eğitimi, ilkyardım eğitimi ve acil durum eğitimi gibi eğitimler vermektedir. Bakanlık onaylı sertifikalar ile sizlere eğitim vermeye hazırız.

 

Tuzla Sağlık Raporu

Tuzla İşe giriş sağlık raporu için firmamıza başvuran yüzbinlerce kişi gibi sizde firmamıza başvurabilirsiniz.

Firmamız ile bağlantılı yerler sayesinde tüm Tuzla Sağlık raporu ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde karşılamak için hazırız.

Tuzla işe giriş sağlık raporu son zamanlarda her firmanın isteği haline geliyor.

Pandemi döneminde özellikle daha da dikkate alınan bu durumu en iyi şekilde yapmak için hazırız.

Sizler de firmaların istediği Tuzla İş Sağlık Raporunu almak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir en kısa sürede raporunuz hazırlanıp teslim edilecektir.

Tuzla OSGB Hizmetleri

Tuzla  OSGB çalışmaları için zirvede olan firmamız çoğu kişinin tercihinde olmaya devam etmektedir.

Eğer sizin deTuzla OSGB hizmetlerine ihtiyacınız var ise hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yapacağınız görüşme ardından eksikleriniz tespit edilip hemen çalışmalara başlanacaktır.

Firmalarınızın ihtiyaçlarınızdan bazıları olan KKD tayini ve formu hazırlanması, tatbikat planlaması ve uygulaması gibi birçok çalışma firmamız tarafından kusursuz ve eksiksiz bir şekilde giderilmektedir.

Firmalarınız için önemi olan OSGB çalışmaları son derece önemli olduğu için patlamalara karşı tedbirler gibi birçok şeyi eksiksiz hazırlıyoruz.

Tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçip gerekli anlaşmalar yapmak.

Gerekli anlaşmalardan sonra sizin için kusurusuz bir iş ortamı sağlamak için elimizden gelenin eni iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz.ü